O mnie

Cześć Człowieku doby Internetu!

Sergiusz RydoszWiele lat temu moja przyjaciółka Aneta K. mocno połechtała moje ego i powiedziała mi, że mam głęboką zdolność do obserwacji (Aneta też ma wiele zalet-pewnie więcej, niż ja). Po tych słowach od razu w moich uszach zabrzmiała piosenka jednego z moich ulubionych zespołów: Pink Floyd i utwór „Nobody home” z linijką tekstu „I got amazing powers of observation” autorstwa Rogera Watersa.

Mocno się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że tak naprawdę tekst tej piosenki niemal w 100% opisuje mnie. Roger podobno jest INTJ. Wielbicielom typów osobowości pozostawię to pod rozwagę (sam jestem INTP).

Wracając nieco na naszą planetę. Z wykształcenia jestem specjalistą do spraw marketingu (mam nawet dyplom), ale zajmowałem się wieloma rzeczami i bardzo długo nie dopuszczałem do siebie myśli, że ktoś mógłby coś robić dla mnie lub ze mną. Szanując Twój czas wspomnę jedynie, że opracowuję lub dbam o strategie marketingowe kilku firm, przeprowadzam badania rynku, zajmuję się PR i consultingiem.

O reszcie rzeczy, którymi się zajmowałem i nadal zajmuję, dowiesz się z lektury wpisów na tym blogu.

Doszedłem do wniosku, że nadszedł chyba czas, aby część moich doświadczeń i przemyśleń przekazać Tobie. Nie nazwę tego wiedzą – pozostawiam to Twojej ocenie. Mam jednak głęboką nadzieję, że materiały zawarte na tej stronie przydadzą Ci się w prowadzeniu własnego biznesu, lub pomogą zastanowić się nad jego formą i prezencją.

Dziękuję, że to przeczytałeś/aś,

Fajnie, że tu jesteś,

Sergiusz Rydosz